Gentleman`s Shooting Club to nasza specjalna oferta, skierowana do wyselekcjonowanej, elitarnej grupy Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz ekskluzywny i dyskretny charakter imprez.

Naszym Klientom zapewniamy m.in. dojazd limuzynami, wyśmienity catering, profesjonalną obsługę oraz opiekę ze strony najlepszych instruktorów strzelectwa w kraju.

Specjalnie dla naszych Gości strzelnica zamieni się w wyjątkowe, tajemnicze i dyskretne miejsce, w którym rządzi prawdziwa pasja i zamiłowanie do broni. W tej niepowtarzalnej atmosferze będzie można oddać się przyjemności strzelania z najlepszych egzemplarzy broni palnej na świecie, takich jak m.in. pistolet Glock-17, czy Sig Sauer P226 X-Five.

Członkowie Gentleman`s Shooting Club będą mogli poznać najciekawsze niuanse i tajniki strzelectwa, zarezerwowane wyłącznie dla zawodowców. Jeśli chcesz dołączyć do grona prawdziwych pasjonatów, nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie! Nasza oferta jest każdorazowo dostosowywana do indywidualnych życzeń Klienta.


Strona używa cookies (ciasteczek)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności