Aby strzelanie z broni palnej było dla naszych Gości prawdziwie emocjonującym przeżyciem, udostępniamy im najciekawsze i najsłynniejsze egzemplarze na świecie. Od lat skrupulatnie dbamy o zaopatrzenie i powiększamy swój arsenał, gwarantując Klientom nie tylko doskonałą rozrywkę, silną dawkę adrenaliny i niezapomniane emocje, ale również cenną lekcję historii.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szeroki wachlarz broni palnej, począwszy od małego kalibru 0,22 , poprzez szereg pistoletów w kalibrze 9 mm i 0,45 ACP, rewolwery 0,357 i 0,44 Magnum aż po kultowe karabiny maszynowe Ak-47 Kałasznikow i Heckler & Koch SL- 8 - karabin Bundeswehry.

W naszej ofercie znajduje się również broń maszynowa. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce umożliwiamy strzelanie z broni maszynowej na krytej strzelnicy! Posiadamy m.in.: pistolety maszynowe HK MP5 i Glauberyt, karabiny szturmowe strzelające ogniem ciągłym, a także RKM.

To jednak nie wszystko! Nasz arsenał jest stale wzbogacany o nowe, interesujące egzemplarze broni palnej, tak aby zaspokajać wszystkie bieżące oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy więc do częstych odwiedzin.


Strona używa cookies (ciasteczek)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności