Eventy strzeleckie to doskonała forma spędzania czasu w ramach szkoleń firmowych i wyjazdów integracyjnych. Zajmujemy się kompleksową organizacją tego typu imprez. Zapewniamy transport, catering oraz główną atrakcję eventu, czyli strzelanie z broni palnej.

Uczestnicy eventu mogą skorzystać z wielu rodzajów broni palnej. W naszej ofercie znajdują się m.in. kultowe AK-47 Kalashnikov, pistolet Glock-17, Heckler & Koch SL- 8 - karabin Bundeswehry oraz najlepszy pistolet na świecie, słynny, wykonany na zamówienie Sig Sauer P226 X-Five.

Goście przejdą dodatkowo szkolenie z zasad użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwać będą nasi doświadczeni instruktorzy, a urocze hostessy zadbają o to, by Gościom nie zabrakło przekąsek i drinków. Jeśli chcesz aby wyjazd integracyjny Twojej firmy nabrał oryginalnego, niesztampowego charakteru i przysporzył uczestnikom mnóstwo radości, skontaktuj się z nami. Każda nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie pod kątem życzeń i oczekiwań Klienta. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Chętnie współpracujemy z agencjami eventowymi, pomagając w organizacji imprez strzeleckich. Jesteśmy w stanie zorganizować warunki do strzelania z broni palnej w każdym koncesjonowanym obiekcie w kraju.

Zapraszamy!

 

 


Strona używa cookies (ciasteczek)

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności